FAQ

Problemy z  prawidłowym przepływem krwi mogą prowadzić do nieodwracalnych zmian. Dlatego też, jeśli należysz do grup ryzyka zaleca się modyfikację stylu życia i rozpoczęcie przyjmowania naturalnego produktu SanguiFLOW®.

Krew zaopatruje narządy wewnętrzne w składniki odżywcze i tlen. Jeśli mamy nie zdrowy przepływ krwi, narządy nie są odpowiednio zaopatrzone w tlen i nie spełniają swych funkcji prawidłowo. Ma to fatalne skutki – grozi nam  zawał serca lub udar mózgu.

Każda tabletka SanguiFLOW® zawiera taką samą ilość substancji czynnej, co 0,5 kg pomidorów. W naszych szerokościach geograficznych, gdzie świeże pomidory są sprzedawane i zbierane sezonowe, to jest nie możliwe, aby zapewnić wystarczającą ilość tych substancji bioaktywnych przez cały rok.

1 tabletkę SanguiFLOW® należy jednorazowo przyjąć 1,5 do 2 godzin przed rozpoczęciem podróży. Zapewni to zdrowy przepływ krwi przez okres 12-18 godzin.

SanguiFLOW® zapewnia zdrowy przepływ krwi przez cały okres stosowania. Zalecana dzienna dawka to tylko 1 tabletka dziennie. Podczas użytkowania SanguiFLOW® nie są konieczne przerwy. Jeśli należysz do grupy ryzyka, stosuj SanguiFLOW® regularnie, bez przerw.

SanguiFLOW®  to bezpieczny i naturalny produkt bez skutków ubocznych i interakcji. Jeśli pacjent przyjmuje wiele leków, zwłaszcza z obszaru chorób układu krążenia, należy skonsultować stosowanie SanguiFLOW® z lekarzem.